Simple Reservation (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Comment
is: Viðmerking

en: Items
is: Liðir

en: Other
is: Annað

en: Save changes
is: Goym broytingar

en: by
is: av

en: About
is: Um
