Simple Reservation (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Comment
hr: Komentar

en: Items
hr: Stavke

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Other
hr: Ostalo

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: by
hr: od

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: The item has been deleted.
hr: Stavka je izbrisana.
