Simple Reservation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Item
hu: Tétel

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: week
hu: hét

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Items
hu: Tételek

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Other
hu: Egyéb

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: by
hu: -

en: About
hu: Leírás

en: for
hu: mire vonatkozóan

en: Delete item
hu: Elem törlése

en: Uses
hu: Használat

en: previous month
hu: előző hónap

en: next month
hu: következő hónap

en: previous week
hu: előző hét

en: next week
hu: következő hét

en: available
hu: elérhető

en: The item has been deleted.
hu: Az elem törlése megtörtént.

en: Previous week
hu: Előző hét

en: Next week
hu: Következő hét

en: Next month
hu: Következő hónap
