Simple Reservation (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Items
hy: Տարրեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
