Simple Reservation (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Comment
kk: Пікір

en: Items
kk: Элементтер

en: Other
kk: Басқа

en: by
kk: кұрылған
