Simple Reservation (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Item
km: ធាតុ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Items
km: ធាតុ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: by
km: តាម​​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
