Simple Reservation (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: by
mn: аар
