Simple Reservation (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Comment
sl: Komentar

en: Items
sl: Notice

en: by
sl: spisal %s

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
