Simple Reservation (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Item
vi: Mục

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: week
vi: tuần

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Other
vi: Khác

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: by
vi: bởi

en: not available
vi: hiện không có

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: The item has been deleted.
vi: Đã xóa mục.

en: Next week
vi: Tuần tới
