Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Comment
az: Şərh

en: Items
az: Elementlər

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
