Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Comment
jv: Komèntar

en: Items
jv: Item

en: Other
jv: Liyané

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
