Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Other
ka: სხვა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
