Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Items
ne: बस्तुहरु
