Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.
