Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.
