Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.
