Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.
