Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: key
da: nøgle

en: Delete Selected
da: Slet valgte
