Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.
