Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.
