Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: key
fi: avain
