Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: key
hu: kulcs

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése
