Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.
