Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.
