Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: key
ja: キー

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除
