Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។
