Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: key
lv: taustiņš
