Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй
