Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: key
nl: sleutel

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde
