Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: key
oc: clau
