Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: key
pt: chave

en: Delete Selected
pt: Apagar Selecionados
