Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: key
ru: ключ

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: Add one more
ru: Добавить ещё
