Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
