Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: key
sv: nyckel
