Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.
