Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil
