Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: key
uk: ключ

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: Add one more
uk: Додати ще
