Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
