Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: key
ca: clau

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció
