Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: key
el: κλειδί

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων
