Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.
