Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.
