Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: key
pl: klucz

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone
