Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: key
ro: cheie
