Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.
