Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: key
cs: klíč
