Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: key
cy: allwedd
