Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.
