Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.
