Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: key
it: chiave

en: Delete Selected
it: Elimina i selezionati
